Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
nasza oferta

Pozycjonowanie i reklama w internecie

Pozycjonowanie jest bardzo skuteczną usługą, zwykle przyczynia się do dwukrotnego wzrostu oglądalności strony i to przez klientów którzy realnie poszukują danych usług.

Z wyszukiwarki google.pl korzysta ponad 68% polskich Internautów!

Pozycjonowanie polega na zgłoszeniu i utrzymaniu serwisu WWW, tak aby po wpisaniu wybranych przez nas słów kluczowych link do strony był widoczny na jak najwyższej pozycji w wynikach wyszukiwania.

Pozycjonujemy witryny w wyszukiwarce Google dla ok. 10 fraz, które wspólnie z Państwem ustalamy.

Inna oferowaną przez nas metodą promocji w internecie są linki sponsorowane w wyszukiwarce Google. Reklama realizowana jest w postaci tekstowych boksów reklamowych.

Boksy wyświetlają się po prawej stronie w wynikach wyszukiwania po wpisaniu przez Państwa odpowiadających słów kluczowych.

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Strona Internetowa - www.GoldPosition.pl - PHOTOSHOP TUTORIALE - Forum komputerowe - Foto Księga