Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
nasza oferta

Srzedaż serwerów wirtualnych i domen

W ramach wykonywanego serwisu oferujemy usługi hostingowe w konkurencyjnych cenach w największych Data Center w Polsce.

Do utrzymania kont w sieci wykorzystujemy klaster złożony z 250 platform serwerowych firmy Intel oraz Tyan. Serwery posiadają od 1 do 4 procesorów, macierze dyskowe o wielkości do 10 TB i od 1 do 6 GB pamięci operacyjnej.

Ochronę danych zapewnia siedem serwerów kopii zapasowych, rozmieszczonych w dwóch różnych punktach Polski. Łączna pojemność serwerów wynosi 48 TB. Pozwala to na utrzymanie kopii zapasowych danych z kont naszych Klientów przez okres trzech dni.

System klimatyzacji jest częścią Centrum Danych, w którym zlokalizowane są nasze serwery. Powietrze jest wtłaczane do szaf przez podłogę, a po ogrzaniu - odbierane przez otwory w suficie. Ponadto funkcjonują systemy filtrowania, zapewniające niski poziom zapylenia.

Datacenter zapewnia niezależne linie zasilające, generatory prądu oraz UPS w celu zapewnienia ciągłego dopływu energii do wszystkich naszych urządzeń.

Gratisowo świadczymy usługi pośrednictwa rejestracji domen.

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Strona Internetowa - Tworzenie stron www Świdwin - www.GoldPosition.pl - Pozycjonowanie - phone card