Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
biuro handlowe
Webdesignart - agencja interaktywna
ul. Moniuszki 27
58-300 Wałbrzych
woj. dolnośląskie

tel/fax: (+48) 74 847 67 24
gg: 24262845 
skype: interworkt001

jak do nas dojechać?
nasza firma

O WebdesignArt

WebdesignArt to zespół młodych i elastycznych ludzi, którzy projektują strony WWW już od 1999 roku. Początkowo działaliśmy jako freelancerzy. W miarę odkrywania własnych pasji i nabierania doświadczenia w zawodzie postanowiliśmy połączyć zapał i energię, i stworzyć zgrany zespół. Nasza firma rozpoczęła działalność w 2003 roku.

Rozpoczynaliśmy od małych projektów. Z biegiem czasu podejmowaliśmy nowe wyzwania i pogłębialiśmy swoją wiedzę na temat projektowania stron WWW.
Dzisiaj możemy poszczycić się doświadczeniem i znajomością najnowszych trendów rynkowych. Ciekawe pomysły, wiedza i umiejętności pracowników, pasja i otwartość na indywidualne potrzeby klientów sprawiają, iż nasza firma rozwija się w szybkim tempie.

WebdesignArt oferuje tworzenie stron internetowych najwyższej jakości. Wszystkie projekty wykonujemy w najnowszych technologiach z zachowaniem standardów sieciowych. Staramy się zrozumieć potrzeby naszych klientów i oferujemy im nowoczesną szatę graficzną. Szczególny nacisk kładziemy na intuicyjną nawigację stron internetowych.

Strony WWW służą ludziom, dlatego priorytetem dla nas jest stworzenie jak najlepszych warunków komunikacji między użytkownikami na stronach naszych klientów.

Przyszłość jest zawsze tajemnicą, jednak możemy ją kreować wyznaczając cele. Celem naszej firmy jest rozwój, budowanie zaufania klientów i burzenie barier. Chcemy dzielić się naszą wiedzą na rynku polskim, europejskim, oraz australijskim.

Będąc naszym klientem pomagasz nam zdobyć doświadczenie, rozwijać się i osiągać wyznaczone cele. Pozwól nam także pomóc Ci w osiągnięciu sukcesu rynkowego Twojej Firmy.

WebdesignArt to specjalistyczna marka zajmująca się tworzeniem stron internetowych i wszelkimi zagadnieniami związanymi z tematem projektowania i technik informatycznych należąca do:

Interwork Technologies Sp. z o.o.
ul. Prosta 15/1
58-304 Wałbrzych

NIP: PL 886-291-44-98
REGON: 020899060

KONTO: Lukas Bank S.A. 59 1940 1076 3075 0964 0000 0000

Wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu, IX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000334812. Kapitał zakładowy: 10 000 zł wpłacony w całości.

Więcej informacji na temat właściciela marki na stronie www.interwork.pl

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
lokaty bankowe - prepaid phone cards - wideofilmowanie katowice