Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

Cssi

Chcielibyśmy polecić firmę P.H.U. "INTERWORK TECHNOLOGIES" Grzegorz Hajdasz jako solidnego i kompetentnego wykonawcę powierzonych zleceń.

Nasza współpraca trwa przeszło rok. Przez okres współpracy firma dała się poznać jako rzetelny specjalista oddający terminowo powierzone projekty.

Firma Interwork Technologies wykonała między innymi serwisy atpolska.com i legipol.pl. Projekty zostały wykonane zgodnie z wytycznymi i w wyznaczonym terminie.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę jako rzetelnego partnera w dziedzinie projektowania oraz tłumaczenia witryn internetowych. Jesteśmy przekonani, że sprosta wielu ambitnym zadaniom i spełni Państwa oczekiwania przy najbardziej skomplikowanych zadaniach.

Właścieciel,
Grzegorz Olejarczyk

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
prepaid phone card - rozliczenia rachunkowe Wrocław - Serwis komputerowy Wrocław - Włóki - samsung bada