Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

Gam Sp. z o.o.

Wrocław, 16.07.2007 r.

Korzystając z usług firmy Interwork Technologies stwierdzamy, iż zlecenia wykonywane przez ich pracowników, charakteryzują się bardzo dobrą jakością, a podejście do każdego klienta jest zawsze indywidualne i stoi na wysokim poziomie.

Pierwszym projektem, który rozpoczął Naszą współpracę z firmą Interwork Technologies, było stworzenie strony internetowej Osiedla Przy Młynie usytuowanego na obrzeżach Wrocławia.

Przedstawiciele firmy w sposób profesjonalny rozpoczęli wstępne analizy nowego projektu. Przedstawili szczegółową listę prac, które w ich odczuciu powinny zostać rozpoczęte w pierwszej kolejności.
Zaangażowanie pracowników widoczne było na każdym etapie, oraz przy wszelkich próbach kontaktowania się z Naszą firmą. Bardzo dobra obsługa i komunikacja sprawiły, że porozumiewaliśmy się bardzo szybko w kwestiach dotyczących realizowanego projektu.

Nasza firma jest usatysfakcjonowana współpracą z Interwork Technologies. Z czystym sumieniem możemy polecić wszystkim innym firmom skorzystanie z jej usług.

Krzysztof Pronobis
Prezes Zarządu

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
cheap calling card - System zarządzania treścią CMS - cheap phone cards - phone card - Long Distance Calling Cards