Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

Kompania Książańska Sp. z o.o.

Wałbrzych, 18.01.2006 r.

Z prawdziwą przyjemnością rekomendujemy firmę Interwork Technologies z siedzibą w Wałbrzychu przy ul. Prostej 15/1 jako godnego Partnera w zakresie wykonywanych przez nią usług.

Jesteśmy pełni uznania dla solidności, rzetelności i fachowej obsługi jakiej doświadczyliśmy ze strony firmy przy tworzeniu internetowej platformy zarządzania firmą.

Uważamy, że firma Interwork Technologies prezentuje bardzo wysoki poziom wśród firm usługowych i może stanowić przykład dla szeregu innych instytucji, firm i organizacji, w których wartością jest klient i jego korzyści.

Jest nam niezmiernie miło polecać firmę Interwork Technologies będąc pewnym faktu, że polecamy Partnera, który kreuje pozytywne wrażenia od początku do końca współpracy i wpływa na lepszą jakość środowiska biznesu w naszym regionie.

Prezes Zarządzu
Kompania Książańska

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Interwencja - elementywykonczeniowe.com.pl - strony www Łódź - samsung bada