Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

MarmiPol

Strzegom, dnia 08.10.2006r.

Firma P.P.H.U. MARMIPOL z prawdziwą przyjemnością udziela referencji firmie INTERWORK TECHNOLOGIES za wykonanie systemu CRM. Stanowi on obecnie podstawowe narzędzie naszej pracy i w sposób znaczący wpływa na obsługę klientów.

Jesteśmy pełni uznania dla Państwa profesjonalizmu w obsłudze klientów – od zdiagnozowania naszych potrzeb po wykonanie samej aplikacji. Wysoko oceniamy także szkolenie z jego obsługi.

System CRM stworzony przez firmę INTERWORK TECHNOLOGIES spełnia wszystkie nasze wymagania – jest przejrzysty, prosty w obsłudze i posiada ciekawie rozwiązaną wyszukiwarkę klientów. Z uwagi na to, że nasza firma posiada 15 grup docelowych dla oferowanych produktów i usług, potrzebowaliśmy programu, który dzięki swym możliwościom usystematyzuje naszą pracę.

Z całą stanowczością polecamy firmę INTERWORK TECHNOLOGIES jako profesjonalnego usługodawcę rozwiązań informatycznych.
Nasze zadowolenie z powierzonego firmie zadania przełoży się także na dalszą współpracę.

Właściciel,
Michał Potrzebowski

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
calling cards - PHU Gordo - transport - Serwery - ares - Praca w lublinie