Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

Nordweco Sp. z o.o.

Szczecin dnia 20 lutego 2007

Firma Interwork Technologies jest przez nas postrzegana jako rzetelny partner w interesach.

Pracownicy wykazali się kreatywnością i wyczuciem estetyki wykonując zlecone przez nas zadania: projekt i wykonanie strony internetowej www.glosowanie.eu tłumaczenie witryny na języki angielski, niemiecki oraz rosyjski.

Zrealizowany projekt jest ciekawy graficznie, łączy elementy animacji Flash z przejrzystą grafiką. Kolorystyka i układ strony ułatwiają szybkie odnalezienie szukanych informacji.

Strona internetowa jest przyjazna dla wyszukiwarek, a także zgodna ze standardami wytyczonymi przez korporację Word Wide Web.

Indywidualne podejście pracowników Interwork Technologies zadecydowały, iż efekt końcowy jest zgodny z naszymi oczekiwaniami. Szeroki wachlarz usług gwarantuje kompleksową obsługę.

Nordweco Sp. z o.o. pragnie polecić firmę Interwork Technologies jako wykonawcę godnego zaufania.

mgr inż. Krzysztof Kwaśniewski
Prezes Zarządu

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
prepaid phone card - rozliczenia rachunkowe Wrocław - phone card - Calling Cards to India - przewozy autokarowe międzynarodowe