Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu (więcej informacji). Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki. Rozumiem, nie pokazuj więcej tego komunikatu.


Webdesignart - agencja interaktywna
tel.: +48 (74) 847 67 24
Zamów rozmowę
klienci o nas

Stam

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Interwork Technologies jako zaufanego partnera w zakresie usług informatycznych.

W trakcie naszej dotychczasowej współpracy skorzystaliśmy z kilku usług: zaprojektowania logotypu firmy, zaprojektowania i wykonania strony www.stam-stal.pl, tłumaczenia witryny na język niemiecki oraz angielski.

Na wysoką ocenę zasługuje również obsługa hostingowi dzięki której firma Interwork Technologies zorganizowała sprawny system przepływu informacji w ramach poczty elektronicznej.

Rzetelność i profesjonalne podejście firmy Interwork Technologies do zleconych im zadań są godne polecenia innym firmom.

Jesteśmy w pełni zadowoleni z usług firmy Interwork Technologies. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie trwać i stale się rozwijać wraz z naszą firmą.

Andrzej Murzacz
właściciel

© 2019 by WebdesignArt. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Wszelkie informacje zawarte na stronie internetowej nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.
Tanie serwery - Bardzo rozmaite objawy irydologia mogą informować o różnych zmianach w organiźmie człowieka. - sztuczna trawa - TEDY Usługi Budowlane - Legowiska